Dermapen Mikro Yöntemi

Ağrısız ve acısız enjeksiyon mezoterapi uygulaması saç köklerinde yoğun kan dolaşımı oluşturmak ciltteki birçok problemin çözümünü sağlamaktadır.

Skar ve Akne Bakımı

Skar ; Deride oluşan yara ve izlerin bıraktığı onarılması mümkün olan cilt problemidir.
Akne ; Deri altında oluşan yağ tabakasının cilt gözeneğine tıkanmasıyla oluşup sivilceye neden olmaktadır onarılması mümkündür.

El ve Ayak Bakımı

Manikür pedikür, el, ayak ve tırnaklarımızın sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için, periyodik olarak yaptırdığımız profesyonel bir uygulamadır.

Hydrafacial Bakımı

Son sistem inflamatuar etki sağlayan özel solusyonlu cilt bakım cihazıdır. Her cilt tipine uygun onarıcı kuvvetli bir etkiye sahiptir.

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon dalga boyu belli bazı ışık kaynaklarının etkisi ile istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlar.

Cilt Bakımı

Her cilt tipine uygun (yağlı – karma – kuru – akneli – hassas ) dermokozmetik ürün güvencesi ile profesyonel bakım yöntemleri

Kaş ve Kirpik Lifting

İpek Kirpik ; Gözlerin en şık aksesuarı kirpiklerdir. Bakışlarınıza derinlik ve güzellik kazandırır.
Kaş Kirpik Lifting ; Sadece doğal kıl köklerine uygulanan keratin bakımıdır.

Kalıcı Makyaj

Şekilsiz ve zayıf kaşlara kalıcı çözüm eyeliner – deepliner ve kalıcı dudak kontür uygulaması.

Kuperoz Bakımı

Deri altında özellikle yüz bölgesinde kılcal damarların genişlemesi ve cilt üzerinde kırmızı renkli çatlaklar halinde kendini göstermesidir. Düzenli bakım uygulamaları ile cilt sakinleşir ve onarılır.

Anti Aging İmza Bakımı

İmza Bakımı; Yaşlanma elastikiyet kaybı pigmentasyon ve benzeri birçok cilt problemlerini hedef alan etkili özel bir baktın uygulaması
ANTİ AGING; ince çizgiler derin çizgiler Mat donuk elastikiyet kaybı, gibi ciltlerin onarılmasını sağlayan bakım çeşitidir.